Anime Republika Srpska
Dobrodošli na forum Anime-RS.
Registrujte se da bi imali pun pristup forumu.
Želimo vam ugodan boravak Smile
Anime Republika Srpska
Dobrodošli na forum Anime-RS.
Registrujte se da bi imali pun pristup forumu.
Želimo vam ugodan boravak Smile
Fairy Tail manga (Warning Spoilers!) RIPnXRIFairy Tail manga (Warning Spoilers!) MFVBTV7Fairy Tail manga (Warning Spoilers!) JYMMWgeFairy Tail manga (Warning Spoilers!) MBsbMfaFairy Tail manga (Warning Spoilers!) VD2mEbQ

Fairy Tail manga (Warning Spoilers!)

3 posters

Ići dole

Fairy Tail manga (Warning Spoilers!) Empty Fairy Tail manga (Warning Spoilers!)

Počalji od Mr.Manga Čet Jul 14, 2011 11:05 am

Sve vezano za Fairy Tail mangu ide ovde Very Happy
Mr.Manga
Mr.Manga
Admin
Admin

Muški Blizanci
Broj poruka : 4156
Poeni : 4628
Reputacija : 2
Godina : 31

https://anime-rs.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Fairy Tail manga (Warning Spoilers!) Empty Re: Fairy Tail manga (Warning Spoilers!)

Počalji od PredatoR Pet Jul 15, 2011 2:02 pm

Trebao bih uskoro da pocnem sa citanjem =x
PredatoR
PredatoR
Admin
Admin

Muški Blizanci
Broj poruka : 6008
Poeni : 6627
Reputacija : 1
Godina : 33
Lokacija : Nirvana of Noise

Nazad na vrh Ići dole

Fairy Tail manga (Warning Spoilers!) Empty Re: Fairy Tail manga (Warning Spoilers!)

Počalji od Mr.Manga Ned Okt 09, 2011 12:10 pm

Novi arc, nova prica, al' je propao FT za ovih 7 godina =x
Mr.Manga
Mr.Manga
Admin
Admin

Muški Blizanci
Broj poruka : 4156
Poeni : 4628
Reputacija : 2
Godina : 31

https://anime-rs.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Fairy Tail manga (Warning Spoilers!) Empty Re: Fairy Tail manga (Warning Spoilers!)

Počalji od ~Mayu~ Ned Okt 09, 2011 5:08 pm

Yup XP Macao je master xD A dobro, nije kao da je ostao neko drugi ko bi mogao, svi koji su "držali" Fairy Tail su ostali na ostrvu XP
Iskreno, poprilično me je iznenadio plot twist, nekako mi nije u stilu Fairy Tail-a, svaki je arc dosada imao happy ending, ali dobro je, malo za promenu xD
Jedva čekam da vidim Natsu-a i ostale (pošto sigurno nisu mrtvi xD) XD
Inače, lepo je opet videti Ichiyu, Hibiki-ja i ostale xDDD
~Mayu~
~Mayu~
Anime fanatik
Anime fanatik

Ženski Rak
Broj poruka : 1255
Poeni : 1325
Reputacija : 0
Godina : 28

Nazad na vrh Ići dole

Fairy Tail manga (Warning Spoilers!) Empty Re: Fairy Tail manga (Warning Spoilers!)

Počalji od PredatoR Ned Okt 09, 2011 9:14 pm

^ Slazem se sa komentarima iznad xDD Mene je isto iznenadio zaplet, nisam ni slutio da ce se desiti nesto ovako krupno sto se tice toka price FT............... 7 godina jeste dug period i mnogo se toga promenilo .........FT guild je izgubio stari sjaj i slavu.......cak ga ucenjuju i reketiraju drugi guild-ovi xD Ali ipak ima ovde happy ending odnosno pocetak xD jer znamo da su ostali clanovi FT sa ostrva zivi i jedva cekam da ih ponovo vidimo Very Happy ( da li su se promenili kao i ostali xD )
PredatoR
PredatoR
Admin
Admin

Muški Blizanci
Broj poruka : 6008
Poeni : 6627
Reputacija : 1
Godina : 33
Lokacija : Nirvana of Noise

Nazad na vrh Ići dole

Fairy Tail manga (Warning Spoilers!) Empty Re: Fairy Tail manga (Warning Spoilers!)

Počalji od Mr.Manga Sub Okt 15, 2011 7:59 pm

OK....wtf...sumnjao sam da ce se ovo desiti...ali ne ovako brzo (svi su zivi i zdravi..bla bla i nisu ni ostarili)..........
Mr.Manga
Mr.Manga
Admin
Admin

Muški Blizanci
Broj poruka : 4156
Poeni : 4628
Reputacija : 2
Godina : 31

https://anime-rs.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Fairy Tail manga (Warning Spoilers!) Empty Re: Fairy Tail manga (Warning Spoilers!)

Počalji od PredatoR Sub Okt 15, 2011 9:55 pm

Same here xDD a radovao sam se sto cu videti neke clanove FT starije za 7 godina smile ali sta da se radi i ovako nije losa situacija Very Happy
Kao sto bro rece, nisam se iznenadio novim tokom radnje.....svi su zivi i zdravi ( i mladi xD ) ipak je Tenrou ostrvo sveta zemlja za FT guild tak' da to sto su svi preziveli i nije veliko iznenadjenje, samo zasto su se bas nakon 7 godina pojavili, zar nisu mogli i ranije xDD
PredatoR
PredatoR
Admin
Admin

Muški Blizanci
Broj poruka : 6008
Poeni : 6627
Reputacija : 1
Godina : 33
Lokacija : Nirvana of Noise

Nazad na vrh Ići dole

Fairy Tail manga (Warning Spoilers!) Empty Re: Fairy Tail manga (Warning Spoilers!)

Počalji od ~Mayu~ Ned Okt 16, 2011 11:56 am

Iskreno, meni je poslednji chapter bio razočarenje -.-
Mashima napravi zbrku u poslednja 2 chapter-a i sad, onako odjednom, svi živi i zdravi i uopšte nisu napredovali u odnosu na pre... Mislim, koja je poenta timeskip-a onda -.-
~Mayu~
~Mayu~
Anime fanatik
Anime fanatik

Ženski Rak
Broj poruka : 1255
Poeni : 1325
Reputacija : 0
Godina : 28

Nazad na vrh Ići dole

Fairy Tail manga (Warning Spoilers!) Empty Re: Fairy Tail manga (Warning Spoilers!)

Počalji od PredatoR Pet Nov 25, 2011 9:58 pm

@Tea
I to sto kazes xD
@T:
Procitah poslednji chapter i not bad, not bad at all Very Happy sada nas ceka da vidimo kako ce Natsu i kompanija da nadoknade 7 godina zaostatka za ostalim clanovima FT.
PredatoR
PredatoR
Admin
Admin

Muški Blizanci
Broj poruka : 6008
Poeni : 6627
Reputacija : 1
Godina : 33
Lokacija : Nirvana of Noise

Nazad na vrh Ići dole

Fairy Tail manga (Warning Spoilers!) Empty Re: Fairy Tail manga (Warning Spoilers!)

Počalji od PredatoR Sre Mar 21, 2012 11:27 pm

Manga postaje sve bolja i bolja......steta sto su Gray, Lucy, Juvia, Jellal izgubili na onakav nacin.....iskreno ocekivao sam da ce borbe biti mnogo zanimljivije, a ne da ce izgubiti zbog jeftinih trikova, ali sta da se radi takav je zivot xD Nadam se da Erza nece proci kao oni lol! Gde li je Zeref i sta li smera.......unistenje sveta, maybe??? A da jos ne spominjem i Raven Tail i Sabertooth xD Kao sto rekoh.....manga postaje sve bolja i bolja Smile
PredatoR
PredatoR
Admin
Admin

Muški Blizanci
Broj poruka : 6008
Poeni : 6627
Reputacija : 1
Godina : 33
Lokacija : Nirvana of Noise

Nazad na vrh Ići dole

Fairy Tail manga (Warning Spoilers!) Empty Re: Fairy Tail manga (Warning Spoilers!)

Počalji od ~Mayu~ Čet Mar 22, 2012 2:25 pm

Iskreno, meni ovaj arc nije nešto, mada se nadam da će uskoro postati zanimljivo xD
Agree za Erzu ^^
Yup, hope we'll se him soon xD
~Mayu~
~Mayu~
Anime fanatik
Anime fanatik

Ženski Rak
Broj poruka : 1255
Poeni : 1325
Reputacija : 0
Godina : 28

Nazad na vrh Ići dole

Fairy Tail manga (Warning Spoilers!) Empty Re: Fairy Tail manga (Warning Spoilers!)

Počalji od PredatoR Pet Mar 23, 2012 4:07 pm

Postace zanimljivo siguran sam xD jeste da su pocetne borbe bile slabo odradjene, ali ja se nadam da ce uskoro biti zanimljivije..........sve je tu.......zanimljivi i jaki neprijatelji Raven Tail i Sabertooth........Zeref....... imamo i nove good guys Jellal i kompanija xD
PredatoR
PredatoR
Admin
Admin

Muški Blizanci
Broj poruka : 6008
Poeni : 6627
Reputacija : 1
Godina : 33
Lokacija : Nirvana of Noise

Nazad na vrh Ići dole

Fairy Tail manga (Warning Spoilers!) Empty Re: Fairy Tail manga (Warning Spoilers!)

Počalji od PredatoR Pon Jun 18, 2012 1:57 pm

Manga mi se svidja sve vise i vise ( jedva cekam da vidim ovo u animeu, mada kako stvari stoje.....nacekacu se xDD ), Laksus VS Raven Tail karate Iako su slabo krenuli......msm na poraze clanova FT-a sada samo pobedjuju............Erza Very Happy
PredatoR
PredatoR
Admin
Admin

Muški Blizanci
Broj poruka : 6008
Poeni : 6627
Reputacija : 1
Godina : 33
Lokacija : Nirvana of Noise

Nazad na vrh Ići dole

Fairy Tail manga (Warning Spoilers!) Empty Re: Fairy Tail manga (Warning Spoilers!)

Počalji od ~Mayu~ Uto Jun 19, 2012 6:35 pm

Yup, Erza je razbila xD
A Laxus je as epic as always <3<3<3
~Mayu~
~Mayu~
Anime fanatik
Anime fanatik

Ženski Rak
Broj poruka : 1255
Poeni : 1325
Reputacija : 0
Godina : 28

Nazad na vrh Ići dole

Fairy Tail manga (Warning Spoilers!) Empty Re: Fairy Tail manga (Warning Spoilers!)

Počalji od PredatoR Čet Okt 11, 2012 3:12 pm

Ova tema bi trebalo malo da se osvezi lol!
Svasta se izdesavalo u toku ovog manga arka Grand Magic festivala, jedva cekam da to sve vidim i u anime verziji Smile Konacno smo saznali istinu ili barem vise o zmajevima i razlogu njihovog nestanka, Acnologii xD i Zerefu....ceka se sledeci chapter Very Happy
PredatoR
PredatoR
Admin
Admin

Muški Blizanci
Broj poruka : 6008
Poeni : 6627
Reputacija : 1
Godina : 33
Lokacija : Nirvana of Noise

Nazad na vrh Ići dole

Fairy Tail manga (Warning Spoilers!) Empty Re: Fairy Tail manga (Warning Spoilers!)

Počalji od PredatoR Sub Nov 01, 2014 1:53 pm

Tartarus ark razbija xD Otkrivamo polako sve tajne Fairy Tail guilda, a i neke tajne iz prošlosti drugih likova...I love it Very Happy
PredatoR
PredatoR
Admin
Admin

Muški Blizanci
Broj poruka : 6008
Poeni : 6627
Reputacija : 1
Godina : 33
Lokacija : Nirvana of Noise

Nazad na vrh Ići dole

Fairy Tail manga (Warning Spoilers!) Empty Re: Fairy Tail manga (Warning Spoilers!)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu