Anime Republika Srpska
Dobrodošli na forum Anime-RS.
Registrujte se da bi imali pun pristup forumu.
Želimo vam ugodan boravak Smile
Anime Republika Srpska
Dobrodošli na forum Anime-RS.
Registrujte se da bi imali pun pristup forumu.
Želimo vam ugodan boravak Smile
Kimi ni Todoke RIPnXRIKimi ni Todoke MFVBTV7Kimi ni Todoke JYMMWgeKimi ni Todoke MBsbMfaKimi ni Todoke VD2mEbQ

Kimi ni Todoke

3 posters

Ići dole

Kako vam se svideo anime?

Kimi ni Todoke I_vote_lcap50%Kimi ni Todoke I_vote_rcap 50% 
[ 1 ]
Kimi ni Todoke I_vote_lcap0%Kimi ni Todoke I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Kimi ni Todoke I_vote_lcap0%Kimi ni Todoke I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Kimi ni Todoke I_vote_lcap50%Kimi ni Todoke I_vote_rcap 50% 
[ 1 ]
Kimi ni Todoke I_vote_lcap0%Kimi ni Todoke I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Ukupno Glasova : 2
 
 

Kimi ni Todoke Empty Kimi ni Todoke

Počalji od Winry Rockbell Ned Jul 29, 2012 8:54 pm

Ovo je prica o devojci Sawako koja ide u srednju skolu.tamo se nikako nije uklopila i svi je smatraju cudakinjom i po skoli kruze price kako se ona bavi crnom magijom i tako to.ona se upoznaje sa najpopularnijim deckom u skoli(Kazehaya) i zaljubljuju se jedno u drugo.kasnije se Sawako konacno uklopila u drustvo i na kraju zavrsava kao Kazehayina devojka.

Spojler:

zanimljiva prica,mada me ponekad svi likovi tako iznerviraju..
ending je super pesma..omiljeni lik mi je ryu zato sto je jedini normalan.
je l' neko gledao?
Winry Rockbell
Winry Rockbell
Anime manijak
Anime manijak

Ženski Ovan
Broj poruka : 3498
Poeni : 3536
Reputacija : 0
Godina : 27

Nazad na vrh Ići dole

Kimi ni Todoke Empty Re: Kimi ni Todoke

Počalji od ElemenT Pet Mar 01, 2013 9:54 pm

Odličan početak, odlično je pokazano pravo prijateljstvo gde neki tračevi ne utiču na to i dobro je što je to poprilično i kratko trajalo.
Animacija je ono über fensy i u početku mi pomalo kvarilo animaciju grimasi i ostali oblici lica karaktera ali brzo se nakivne i postane normalno.
Tok serije je jako ubio recap epizoda, ali jako, nažalost.
Pin je poprilično zanimljiv karakter.
U početku mi Chizuru i Ryuu bili najbolji side karakteri ali čim su postali skoro pa glavni karakteri serije nekako su me smorili, i kako se približavao kraju nekako mi serija gubila na kvalitetu što je moguće zbog toga što se ništa nije desilo između Sawako i Shouta'e.
Takođe odlično je prikazan odnos koliko su stidljivi i koliko je "teško" izgovoriti nečije ime i slične stvari.
Takođe Kurumizawa je nestala posle tog "incidenda" iz serije? nije da mi je žao, ali ono ^^

Što se tiče druge sezone:
Mali let down ako mene pitate.
Mislio sam da će stvari biti drugačije posle prve sezone, ali nastavilo se kao da nisu otišli zajedno za novu godinu.

I onda za valentine's day ne da čokoladu, i sledeća epizoda je vremenski u aprilu i još su uvek na čokoladi ko da se ništa nije desilo dva meseca, i da stvari budu još gore tu istu čokoladu da na kraju serije, da ubije čoveka haha Very Happy

Ne znam, previše je sporo bilo na početku, da nije bilo Pin-a smorio bi se kao zvečka Very Happy
ElemenT
ElemenT
Anime početnik
Anime početnik

Muški Broj poruka : 9
Poeni : 9
Reputacija : 0

Nazad na vrh Ići dole

Kimi ni Todoke Empty Re: Kimi ni Todoke

Počalji od Winry Elric Sub Mar 23, 2013 4:14 pm

U pocetku je bilo zanimljivo,ali kasnije sve dosadnije i dosadnije (u jednom trenutku sam htela da droppujem). Ni likovi mi se nisu nesto posebno svideli. Yano i Pin su mi jedino bili zanimljivi,ali Sawako i Kazehaya su...ocaj :/
Bilo je vise drame nego komedije - i to ne drame da zaplaces nego drame u pokusaju - da se posteno smoris. Ukupno - nije los (2).
Winry Elric
Winry Elric
Anime guru
Anime guru

Ženski Lav
Broj poruka : 715
Poeni : 744
Reputacija : 1
Godina : 28

Nazad na vrh Ići dole

Kimi ni Todoke Empty Re: Kimi ni Todoke

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu